Menu
Tablet menu
A+ A A-
Anzeige # 
Titel Zugriffe
Dëshmi nga Giuseppe Longo Ish Deshmitarë i Jehovait 647
Të predikojmë Jezusin apo Jehovain? 566
Mesazhet subliminale dhe Dëshmitarët e Jehovait 571
Historia e Flixhanit te Vogel 449
Letra e Dashurisë së Atit Albanian Father's Love Letter 482
Jezusi me i madh se feja 503
Aranit Kola përshëndetje ne Dio ti cerca 566

News

deshmi

  • 1
  • 2
  • 3
Ervin & Miriam Malaj

Ervin & Miriam Malaj

19-02-2014 Hits:836 Dëshmi Samuel Soccio - avatar Samuel Soccio

Carlo Riva

Carlo Riva

19-02-2014 Hits:793 Dëshmi Samuel Soccio - avatar Samuel Soccio

Ishte momenti të kthehesha te Zoti (Irene C.)

Ishte momenti të kthehesha te Zoti (Irene C.)

22-11-2015 Hits:551 Dëshmi Samuel Soccio - avatar Samuel Soccio

This website uses cookies to manage authentication, navigation, and other functions. By using our website, you agree that we can place these types of cookies on your device.

View e-Privacy Directive Documents

You have declined cookies. This decision can be reversed.

You have allowed cookies to be placed on your computer. This decision can be reversed.

Style I Style II Style III